KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101179
nr 1210 1179
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kortspelare. Olja på pannå, 20x25
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:35:23
800 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)